Bochnia, Rynek 9 mapa dojazdu   |   tel. 14 612 32 04   |   kom. 606 648 874

Drukarki fiskalne Kraków - oferta

Na stronie naszej firmy znajdziesz informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji w sprawie zakupu i wdrożenia drukarki fiskalnej w swoim przedsiębiorstwie na terenie Krakowa i okolic.

drukarka fiskalna Elzab Zeta

drukarka fiskalna elzab mera e

Szczegóły techniczne drukarki fiskalnej Elzab Zeta

Ilość towarów (PLU): 300 000
Ilość stawek VAT: 7
Mechanizm drukujący:
  • termiczny, 42 znaki w wierszu
  • prędkość druku: 48 mm/sek.
  • 50 km gwarancji przebiegu głowicy
Nazwa towaru: 42 znaki
Wyświetlacz klienta: LCD 2x16 znaków
Zewnętrzny wyświetlacz klienta (opcja): wyświetlacz TFT (480x272 pikseli) z możliwością ustawienia 65 tyś. kolorów (tła, czcionki) oraz kolorowej grafiki wygaszacza
Złacza:
  • komunikacji z PC (RS232)
  • komunikacji z PC (USB)
  • dodatkowego, zewnętrznego wyświetlacza
  • karty kopii elektronicznej (uSD)
Szuflada: dedykowana, podłączana jednym przewodem przez złącze zasilania
Zasilanie:
  • sieciowe
  • akumulator wewnętrzny żelowy (6V/1,2 Ah)
Masa: 0,9 kg
Wymiary: 170 x 111 x 90 (gł. x szer. x wys.)
TEST ELEKTROMAGNETYCZNY (EMC)

Urządzenia marki ELZAB spełniają rygorystyczne Dyrektywy oraz Normy Europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i kompatybilności elektromagnetycznej EMC: 93/68/EWG, 92/31/EWG, PN-EN 61000-4-2, PN-EN 61000-4-3, PN-EN 61000-4-4, PN-EN 61000-4-5, PN-EN 61000-4-6, PN-EN 61000-4-1 1, PN-EN55022 (klasa B), PN-EN55024.

Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że certyfikowane urządzenia są odporne na zewnętrzne zakłócenia oraz same nie emitują szkodliwych fal elektromagnetycznych, nie generują pól interferujących z innymi odbiornikami oraz nie zakłócają pracy żadnych innych urządzeń biurowych, sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odbiorników radiowych, telewizyjnych, telefonicznych, itp.

TEST TERMICZNY

Każde, zmontowane na linii produkcyjnej urządzenie marki ELZAB podlega procesowi wygrzewania w specjalnej komorze klimatycznej. Przez 24 godziny jego działanie poddawane jest sprawdzeniu w reżimie testu ciągłego.

Eliminowane są w ten sposób wszelkie mogące wystąpić na początku eksploatacji niedoskonałości czy wady ukryte. Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że urządzenie jest sprawdzone i zaraz po podłączeniu gotowe do wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

TEST JAKOŚCI

Kluczową sprawą dla ELZAB SA jest zapewnienie Użytkownikom 100% niezawodności i wieloletniej, bezawaryjnej pracy urządzeń. Wszystkie elementy i podzespoły zamawiane u certyfikowanych dostawców poddawane są rygorystycznym testom i pomiarom w zakładowym laboratorium kontroli dostaw.

Każdy materiał i element elektroniczny jest sprawdzany na wejściu przez specjalizowane urządzenia kontrolno-pomiarowe, w tym mikroskop elektroniczny. Dzięki temu Użytkownik urządzenia marki ELZAB może być pewny, że zostało ono wykonane z najwyższej jakości podzespołów. Kontrola dostaw, kontrola procesu produkcji, pełna kontrola podzespołów podczas montażu oraz kontrola każdego urządzenia przed wysyłką składają się na wieloetapowy i szczelny proces gwarantujący 100% jakość.