Bochnia, Rynek 9 mapa dojazdu   |   tel. 14 612 32 04   |   kom. 606 648 874

Kasy fiskalne Kraków - oferta

Na tej stronie o kasach fiskalnych znajdziesz podane w przystępnej formie informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji w sprawie zakupu i wdrożenia kasy fiskalnej w swojej działalności na terenie Krakowa i okolic.

kasa fiskalna Elzab Alfa Max E

ta kasa sprawdzi się w tych placówkach handlowych, w których zwiększony ruch i szerszy asortyment wymagają do obsługi mocnej i zarazem ergonomicznej kasy fiskalnej.

daje się łatwo wkomponować

Wyciągany, obrotowy i uchylny wyświetlacz klienta pozwala na elastyczne dopasowanie do każdych warunków, jakie mogą zaistnieć na sklepowej ladzie. Dzięki temu wyświetlacz dla klienta jest z reguły bardzo dobrze usytuowany i dobrze widoczny dla klienta.
kasa fiskalna elzab alfa max e

wygoda pracy kasjera

Kasa posiada wygodny wyświetlacz kasjera (po 24 znaki w 4 liniach), który pozwala na przeglądanie sprzedawanych pozycji, ułatwia i przyspiesza poruszanie się po menu kasy. Na bieżąco wyświetlana jest suma paragonu. Przy podsumowaniu widoczna jest liczba pozycji, suma do zapłaty, otrzymana kwota płatności od klienta, wielkość reszty do wydania. Swobodny przegląd pozycji paragonowych ułatwia kasjerowi pracę także w sytuacjach, gdy konieczne jest np. skasowanie towaru.

złotówki, euro i inne waluty

Kasa ELZAB Alfa Max E jest odpowiednio przygotowana na zmianę podstawowej waluty ze złotówki na Euro jako podstawowego środka płatniczego w Polsce. Ponadto kasa umożliwia przyjmowanie płatności w ośmiu innych walutach, a wydawanie reszty może odbywać się w walucie lub w złotówkach. W konfiguracji kasy definiowane są kursy wymiany oraz symbole walut.

elektroniczna kopia paragonów

Kasa ELZAB Alfa Max E posiada zapis elektronicznej kopii paragonów. Umożliwia to przechowywanie kopii paragonów na karcie pamięci oraz ich drukowanie i tworzenie kopii bezpieczeństwa. Pojemność karty wystarcza na 5 lat eksploatacji kasy.

błyskawiczna wymiana rolek papieru

Kasa wyposażona została w mechanizm w znaczny sposób upraszczający operację wymianę rolki papieru. Zamiast żmudnej »zabawy« z papierem teraz wystarczy tylko włożyć rolkę papieru w odpowiednie miejsce, co w połączeniu z zastąpieniem papierowej kopii paragonu kopią elektroniczną czyni kasę Elzab Alfa Max E, kasą która realnie pozwala zająć się ważniejszymi sprawami niż tylko ciągła wymiana papieru.

otwarta na współpracę z innymi urządzeniami

Kasa ELZAB Alfa Max E może współpracować m.in. z komputerem z zainstalowanym oprogramowaniem magazynowym, z czytnikami kodów kreskowych, które przyspieszają obsługę kasową, wagami, szufladą kasową, czytnikiem kart rabatowych i modemem kasowym.

Szczegóły techniczne kasy fiskalnej Elzab Alfa Max E

Ilość towarów (PLU): 16383
Ilość grup towarowych: 99
Ilość stawek VAT: 7
Opis towaru: nazwa o długości do 18 znaków, stawka VAT, grupa towarowa, jednostka miary, liczba miejsc po przecinku do określania ilości, kod kreskowy, cena jednostkowa, atrybuty: blokada, opakowanie, wyłączenie z rabatu/ narzutu, zmienna cena, przynależność do listy
Ilość dodatkowych kodów kreskowych: 11 700
Kasjerzy: 30
Ilość opakowań zwrotnych: 64
Ilość towarów wiązanych: 256
Ilość pozycji paragonowych w buforze: 15 104
Pamięć fiskalna: 2 060 zapisów
Mechanizm drukujący: 15 wierszy/sekundę
Wyświetlacz kasjera: alfanumeryczny LCD, podświetlany, 4 x 24 znaki
Wyświetlacz klienta: LED, 9-cyfrowy z wyświetlanymi napisami RAZEM, RESZTA. Regulacja w 3 płaszczyznach (obracany, wysuwany, pochylany)
Klawiatura: 73 klawisze, 139 definiowalnych klawiszy
Interfejsy:
 • komunikacja z komputerem, modemem (RS232),
 • waga (RS232)
 • szuflada na pieniądze typu RJ12
 • rozszerzeń EXT
 • czytnik kodów kreskowych (KB)
 • terminala płatniczego
Zasilanie:
 • sieciowe
 • z akumulatora wewnętrznego (2,2 Ah/ 7,4 V)
  Akumulator umożliwia pracę kasy bez zasilania sieciowego przez czas 5 godzin przy założeniu drukowania paragonu co minutę, po uprzednim naładowaniu do znamionowej pojemności.
Waga: 2,8kg (z zasilaczem 3,0kg)
Wymiary:
 • głębokość 319 mm
 • szerokość 340 mm
 • wysokość 116 mm
Graniczne warunki pracy:
 • temperatura: 5° – 35° C
 • wilgotność: 40-80%
Gwarancja: 12 miesięcy
Typ klawiatury: Modułowa
Definiowalne płatności: 6 (plus gotówka)
Definiowalne waluty: 8
TEST ELEKTROMAGNETYCZNY (EMC)

Urządzenia marki ELZAB spełniają rygorystyczne Dyrektywy oraz Normy Europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i kompatybilności elektromagnetycznej EMC: 93/68/EWG, 92/31/EWG, PN-EN 61000-4-2, PN-EN 61000-4-3, PN-EN 61000-4-4, PN-EN 61000-4-5, PN-EN 61000-4-6, PN-EN 61000-4-1 1, PN-EN55022 (klasa B), PN-EN55024.

Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że certyfikowane urządzenia są odporne na zewnętrzne zakłócenia oraz same nie emitują szkodliwych fal elektromagnetycznych, nie generują pól interferujących z innymi odbiornikami oraz nie zakłócają pracy żadnych innych urządzeń biurowych, sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odbiorników radiowych, telewizyjnych, telefonicznych, itp.

TEST TERMICZNY

Każde, zmontowane na linii produkcyjnej urządzenie marki ELZAB podlega procesowi wygrzewania w specjalnej komorze klimatycznej. Przez 24 godziny jego działanie poddawane jest sprawdzeniu w reżimie testu ciągłego.

Eliminowane są w ten sposób wszelkie mogące wystąpić na początku eksploatacji niedoskonałości czy wady ukryte. Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że urządzenie jest sprawdzone i zaraz po podłączeniu gotowe do wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

TEST JAKOŚCI

Kluczową sprawą dla ELZAB SA jest zapewnienie Użytkownikom 100% niezawodności i wieloletniej, bezawaryjnej pracy urządzeń. Wszystkie elementy i podzespoły zamawiane u certyfikowanych dostawców poddawane są rygorystycznym testom i pomiarom w zakładowym laboratorium kontroli dostaw.

Każdy materiał i element elektroniczny jest sprawdzany na wejściu przez specjalizowane urządzenia kontrolno-pomiarowe, w tym mikroskop elektroniczny. Dzięki temu Użytkownik urządzenia marki ELZAB może być pewny, że zostało ono wykonane z najwyższej jakości podzespołów. Kontrola dostaw, kontrola procesu produkcji, pełna kontrola podzespołów podczas montażu oraz kontrola każdego urządzenia przed wysyłką składają się na wieloetapowy i szczelny proces gwarantujący 100% jakość.