Bochnia, Rynek 9 mapa dojazdu   |   tel. 14 612 32 04   |   kom. 606 648 874

Kasy fiskalne Kraków - oferta

Na tej stronie o kasach fiskalnych znajdziesz podane w przystępnej formie informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji w sprawie zakupu i wdrożenia kasy fiskalnej w swojej działalności na terenie Krakowa i okolic.

kasa fiskalna Elzab Jota E

to kasa specjalnie przygotowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.

kasa fiskalna wybierana najczęściej dla małych biznesów

dzięki niewielkim rozmiarom (24cm x 24cm x 11cm) i wadze, a także dzięki łatwej obsłudze pozwala na szybkie wdrożenie w codzienną pracę i pomoc ekspedientom w sprzedaży.
kasa fiskalna elzab jota e

mniej papieru, łatwiejsza obsługa

kasa fiskalna Elzab Jota E zapisuje kopie paragonów na karcie elektronicznej. Paragony dla klienta drukowane są przez mechanizm termiczny z prędkością 15 wierszy na sekundę, a wymiana rolek z papierem sprowadza się jedynie do otwarcia klapki, wrzucenia nowej rolki i zamknięcia klapki.

pozwala na dokładne dopasowanie do potrzeb sprzedawcy

Kasa umożliwia wybór towaru do sprzedaży za pomocą numeru w bazie towarowej, nazwy, kodu kreskowego lub zaprogramowanego klawisza - wtedy sprzedaż odbywa się niemal błyskawicznie. Możliwe jest także przeglądanie, korygowanie lub usuwanie pozycji paragonu przed jego zamknięciem, co umożliwia ew. poprawienie błędnie wprowadzonych pozycji lub kwot.

nie obce są jej waluty obce

Kasa pozwala na przyjmowanie płatności w obcych walutach (do 8 walut), a także szczegółowe raportowanie tej sprzedaży.

wyświetlacze - klienta i kasjera

na dwuwierszowym wyświetlaczu klient może przeczytać nazwę wprowadzonego towaru, jego cenę i sumaryczną wartość, ale także komentarz do transakcji. Natomiast wyświetlacz kasjera pozwala także na podgląd wszystkich pozycji paragonu, na bieżąco wyświetlana jest suma wartości pozycji paragonu, a przy podsumowaniu widoczna jest liczba pozycji, suma do zapłaty, otrzymana kwota od klienta i reszta do wydania.

nadaje się także do warunków trudnych

Klawiatura kasy może być dodatkowo chroniona przed zanieczyszczeniami przez nałożenie na nią silikonowej nakładki ochronnej. Nakładka chroni przed pyłem (towary sypkie) i przypadkowym rozlaniem płynu.

Szczegóły techniczne kasy fiskalnej Elzab Jota E

Ilość towarów (PLU): 4095
Ilość grup towarowych: 99
Ilość stawek VAT: 7
Opis towaru: nazwa o długości do 18 znaków, stawka VAT, grupa towarowa, jednostka miary, liczba miejsc po przecinku do określania ilości, kod kreskowy, cena jednostkowa atrybuty: blokada, opakowanie, wyłączenie z rabatu/ narzutu, zmienna cena, przynależność do listy podręcznej
Ilość dodatkowych kodów kreskowych: 4680
Kasjerzy: 30
Ilość opakowań zwrotnych: 64
Ilość towarów wiązanych: 256
Ilość pozycji paragonowych w buforze: 15 104
Mechanizm drukujący: termiczny, 40 znaków w wierszu, 15 linii/s, atrybuty: podwójna szerokość i podwójna wysokość
Wyświetlacz kasjera: graficzny alfanumeryczny LCD, podświetlany, 4 x 24 znaki
Wyświetlacz klienta: graficzny, 1 linia cyfrowa, 1 linia alfanumeryczna LCD podświetlany
Klawiatura: 34 klawisze
Ilość definiowalnych klawiszy lub kombinacji klawiszy: 71
Interfejsy:
 • złącze do komunikacji z komputerem, modemem, multiplekserami (RJ-45)
 • złącze do podłączenia terminala kart płatniczych (RJ-45)
 • złącze wagi (RJ-12)
 • złącze rozszerzeń EXT (RJ12); służy do podłączenia modułu rozszerzeń, dzięki któremu możliwa jest współpraca z drukarką zamówień lub rejestratorem (monitoring)
 • złącze czytnika kodów kreskowych (PS/2);
 • z zastosowaniem rozgałęźnika do kasy ELZAB Jota (kod wyrobu A1000000) możliwa jest współpraca z czytnikiem szeregowym
 • złącze USB do komunikacji z komputerem
 • złącze szuflady na pieniądze (RJ-12)
Zasilanie:
 • sieciowe
 • z akumulatora wewnętrznego (6V/ 4,5 Ah)
Waga: 2,1 kg
Wymiary:
 • głębokość 240 mm
 • szerokość 240 mm
 • wysokość 115 mm
Graniczne warunki pracy:
 • temperatura: 5° – 35° C
 • wilgotność: 40-80%
Gwarancja: 12 miesięcy
Definiowalne płatności: 6 (plus gotówka)
Definiowalne waluty: 8
TEST ELEKTROMAGNETYCZNY (EMC)

Urządzenia marki ELZAB spełniają rygorystyczne Dyrektywy oraz Normy Europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i kompatybilności elektromagnetycznej EMC: 93/68/EWG, 92/31/EWG, PN-EN 61000-4-2, PN-EN 61000-4-3, PN-EN 61000-4-4, PN-EN 61000-4-5, PN-EN 61000-4-6, PN-EN 61000-4-1 1, PN-EN55022 (klasa B), PN-EN55024.

Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że certyfikowane urządzenia są odporne na zewnętrzne zakłócenia oraz same nie emitują szkodliwych fal elektromagnetycznych, nie generują pól interferujących z innymi odbiornikami oraz nie zakłócają pracy żadnych innych urządzeń biurowych, sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odbiorników radiowych, telewizyjnych, telefonicznych, itp.

TEST TERMICZNY

Każde, zmontowane na linii produkcyjnej urządzenie marki ELZAB podlega procesowi wygrzewania w specjalnej komorze klimatycznej. Przez 24 godziny jego działanie poddawane jest sprawdzeniu w reżimie testu ciągłego.

Eliminowane są w ten sposób wszelkie mogące wystąpić na początku eksploatacji niedoskonałości czy wady ukryte. Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że urządzenie jest sprawdzone i zaraz po podłączeniu gotowe do wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

TEST JAKOŚCI

Kluczową sprawą dla ELZAB SA jest zapewnienie Użytkownikom 100% niezawodności i wieloletniej, bezawaryjnej pracy urządzeń. Wszystkie elementy i podzespoły zamawiane u certyfikowanych dostawców poddawane są rygorystycznym testom i pomiarom w zakładowym laboratorium kontroli dostaw.

Każdy materiał i element elektroniczny jest sprawdzany na wejściu przez specjalizowane urządzenia kontrolno-pomiarowe, w tym mikroskop elektroniczny. Dzięki temu Użytkownik urządzenia marki ELZAB może być pewny, że zostało ono wykonane z najwyższej jakości podzespołów. Kontrola dostaw, kontrola procesu produkcji, pełna kontrola podzespołów podczas montażu oraz kontrola każdego urządzenia przed wysyłką składają się na wieloetapowy i szczelny proces gwarantujący 100% jakość.