Bochnia, Rynek 9 mapa dojazdu   |   tel. 14 612 32 04   |   kom. 606 648 874

Kasy fiskalne Kraków - oferta

Na tej stronie o kasach fiskalnych znajdziesz podane w przystępnej formie informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji w sprawie zakupu i wdrożenia kasy fiskalnej w swojej działalności na terenie Krakowa i okolic.

kasa fiskalna Elzab Mini i Mini E

dla przedsiębiorców z Krakowa i okolic działających w ramach drobnego handlu, usług, sprzedaży obwoźnej, pracy na targowiskach i bazarach.
Świetnie także się sprawdzi dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych, a także sprzedających bilety w środkach komunikacji, kinach, muzeach, na imprezach, a także dla wystawiających paragony na parkingach.

ta kasa fiskalna

waży zaledwie 1 kg, jest mała, dzięki czemu zmieści się praktycznie wszędzie, potrafi niemal tyle, co duża kasa fiskalna, a do tego świetnie sprawdza się jako kasa mobilna.
kasa fiskalna elzab mini e w dwóch wariantach kolorystycznych
Kasa posiada mocny akumulator pozwalający na wystawienie prawie do 3 tysięcy paragonów bez podłączania do sieci i jest to możliwe dzięki specjalnemu układowi oszczędzania energii. Dzięki małym rozmiarom łatwo zabrać ją do samochodu.

kasy fiskalne mini E są łatwe w obsłudze

co jest szczególnie ważne w kontekście szybkiej i bezproblemowej obsługi klienta. Posiada 30 programowalnych klawiszy, których działanie można tak dostosować, aby sprzedawca mógł w łatwy sposób wystawić paragon - w szczególnym przypadku, aby wystawić paragon wystarczy wciśnięcie jednego klawisza.

elementy współpracujące z kasami fiskalnymi

rozszerzają możliwości kasy i mogą w znaczny sposób ułatwić pracę sprzedawcom. Możliwe jest podłączenie szuflady na pieniądze, wagi, a przypadku kasy fiskalnej Mini E - także - czytnika kodów kreskowych - który może znacznie przyśpieszyć sprzedaż, i terminala kart płatniczych.
Do obu wersji tej kasy fiskalnej można podłączyć komputer z zainstalowanym oprogramowaniem magazynowym, co pozwoli na szybkie wczytanie do kasy bazy towarów, a także ułatwi ewentualne wystawianie faktur.

dodatkowe ułatwienia i zalety kasy fiskalnej Mini E

Kopia elektroniczna to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na rolkach papieru, a co za tym idzie uniknięcie problemów z magazynowaniem kopii paragonów, które każdy przedsiębiorca - zgodnie z ustawą - musi przechowywać.
Teraz kopie paragonów będą zapisywane na zainstalowanej w kasie karcie pamięci, która odciąży mechanizm drukujący i przyśpieszy drukowanie paragonów dla klienta.
Natomiast zastosowany w tej kasie fiskalnej mechanizm »easy load« to sposób na szybką wymianę rolki papieru, na której drukowane są paragony dla klientów. Koniec ze żmudną wymianą rolek, która dotychczas była zmorą obsługujących kasy. Teraz to tylko otwarcie pokrywy, wrzucenie nowej rolki i zamknięcie pokrywy.
Kasa posiada pyłoszczelną klawiaturę.

Szczegóły techniczne kasy fiskalnej Elzab Mini

Ilość towarów (PLU):511
Ilość grup towarowych:16
Ilość stawek VAT:7
Ilość towarów wiązanych:256 par
Nazwa towaru na paragonie:16 znaki
Opakowania zwrotne:64
Ilość kasjerów:5
Mechanizm drukujący:mechanizm termiczny, prędkość druku: 7,5 wiersza/sek.
Wyświetlacz kasjera:alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2x16 znaków
Wyświetlacz klienta:8 pozycji cyfrowych
Klawiatura:30 klawiszy, wielofunkcyjna z możliwością definiowania klawiszy
Złącza:
  • komunikacji z PC lub wagi ELZAB Prima
  • szuflady na pieniądze
Zasilanie:
  • sieciowe, z wewnętrznego akumulatora
  • z instalacji samochodowej 12V
Masa:1 kg
Wymiary mm (gł. x szer. x wys.)195 x 205 x 77
TEST ELEKTROMAGNETYCZNY (EMC)

Urządzenia marki ELZAB spełniają rygorystyczne Dyrektywy oraz Normy Europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i kompatybilności elektromagnetycznej EMC: 93/68/EWG, 92/31/EWG, PN-EN 61000-4-2, PN-EN 61000-4-3, PN-EN 61000-4-4, PN-EN 61000-4-5, PN-EN 61000-4-6, PN-EN 61000-4-1 1, PN-EN55022 (klasa B), PN-EN55024.

Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że certyfikowane urządzenia są odporne na zewnętrzne zakłócenia oraz same nie emitują szkodliwych fal elektromagnetycznych, nie generują pól interferujących z innymi odbiornikami oraz nie zakłócają pracy żadnych innych urządzeń biurowych, sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odbiorników radiowych, telewizyjnych, telefonicznych, itp.

TEST TERMICZNY

Każde, zmontowane na linii produkcyjnej urządzenie marki ELZAB podlega procesowi wygrzewania w specjalnej komorze klimatycznej. Przez 24 godziny jego działanie poddawane jest sprawdzeniu w reżimie testu ciągłego.

Eliminowane są w ten sposób wszelkie mogące wystąpić na początku eksploatacji niedoskonałości czy wady ukryte. Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że urządzenie jest sprawdzone i zaraz po podłączeniu gotowe do wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

TEST JAKOŚCI

Kluczową sprawą dla ELZAB SA jest zapewnienie Użytkownikom 100% niezawodności i wieloletniej, bezawaryjnej pracy urządzeń. Wszystkie elementy i podzespoły zamawiane u certyfikowanych dostawców poddawane są rygorystycznym testom i pomiarom w zakładowym laboratorium kontroli dostaw.

Każdy materiał i element elektroniczny jest sprawdzany na wejściu przez specjalizowane urządzenia kontrolno-pomiarowe, w tym mikroskop elektroniczny. Dzięki temu Użytkownik urządzenia marki ELZAB może być pewny, że zostało ono wykonane z najwyższej jakości podzespołów. Kontrola dostaw, kontrola procesu produkcji, pełna kontrola podzespołów podczas montażu oraz kontrola każdego urządzenia przed wysyłką składają się na wieloetapowy i szczelny proces gwarantujący 100% jakość.