Bochnia, Rynek 9 mapa dojazdu   |   tel. 14 612 32 04   |   kom. 606 648 874

Kasy fiskalne Kraków - oferta

Na tej stronie o kasach fiskalnych znajdziesz podane w przystępnej formie informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji w sprawie zakupu i wdrożenia kasy fiskalnej w swojej działalności na terenie Krakowa i okolic.

kasa fiskalna Elzab K10

Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.
kasa fiskalna elzab k10
Kasa przetestowana została w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy i wyposażona w elektroniczną kopię paragonów - wystarcza na 5 lat codziennej pracy.

panel dotykowy - przełom w urządzeniach fiskalnych

K10 to pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym, która doskonale wpisuje się w potrzeby odbiorców ceniących ciekawe wzornictwo, a przy tym szukających urządzenia pracującego niezawodnie przez lata, w różnych warunkach eksploatacji. Panel dotykowy TFT reaguje bardzo szybko i precyzyjnie. Dotykowa klawiatura przynosi intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych i prostotę obsługi. Rezygnacja z klawiatury mechanicznej pozwoliła na zaoszczędzenie cennego miejsca. Ilość i wielkość wyświetlanych klawiszy zmienia się kontekstowo, a kasę można wygodnie obsługiwać nawet w zimowych rękawicach. Osoby mające wcześniej kontakt z kasami fiskalnymi rozpoczynają pracę na K10 bez używania instrukcji obsługi.

uniwersalna, nowoczesna i odporna

Przyciąga wyglądem, oswaja dotykiem, zaskakuje jakością komponentów, zachwyca solidnością konstrukcji i nowymi rozwiązaniami komunikacji z użytkownikiem. Elektroniczna kopia paragonów na karcie pamięci wystarcza na 5 lat pracy, obniża koszty zakupu papieru, wspierając idee proekologiczne. Odpinana smycz pomaga przy przenoszeniu jej w terenie, ale również pozwala zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą. Kasa może pracować w każdej pozycji. K10 pozytywnie przeszła testy w trudnych warunkach: w komorze klimatycznej przy temperaturze -15° C, po zalaniu klawiatury wodą, w długotrwałych testach uderzeń tipsowymi i żelowymi paznokciami.

zasilanie

Wytrzymały akumulator można łatwo odłączyć i wymienić na inny. Stopień naładowania akumulatora można kontrolować na pasku stanu kasy. Możliwe jest zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12 V.

wzornictwo i ergonomia

Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz dostępność kilku opcji kolorystycznych obudowy sprawiają, że K10 sprawdza się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Posiada wyoblone kształty, brak wystających elementów i obudowę wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, obciążenia, zarysowania). Dwukomponentowa obudowa - wewnątrz z twardego ABS, na zewnątrz z miękkiego elastomeru - ułatwia trzymanie kasy w ręku, a antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się urządzenia na blacie, ułatwia obsługę i odrywanie papieru jedną ręką. Panel wyświetlacza jest idealnym rozwiązaniem w warunkach słabego oświetlenia (lub jego braku), pozostaje czytelny również w warunkach ostrego nasłonecznienia.

dodatkowe moduły

Wersja z pakietem rozszerzeń pozwala na współpracę z czytnikiem bezprzewodowym poprzez moduł Bluetooth. Do kasy będą oferowane dodatkowe moduły komunikacji bezprzewodowej w standardach WiFi, GSM.

Szczegóły techniczne kasy fiskalnej Elzab K10

Ilość towarów (PLU): 3000
Ilość stawek VAT: 7
Nazwa towaru: 40 znaków
Kopia elektroniczna: karta microSD
Mechanizm drukujący: termiczny, z łatwą wymianą papieru easy load, szerokość papieru 57 mm, długość rolki 18 m, szybkość wydruku 21 linii/ sekundę
Wyświetlacze: dla klienta: LCD, 2x16 znaków, biały w technologii pozytywowej, czytelny w każdych warunkach;
dla kasjera: TFT, 4,3”, kolorowy
Klawiatura: dotykowa, liczba klawiszy zmienna w zależności od kontekstu, klawisze szybkiej sprzedaży - 15 (na ekranie wyświetla się do 5 zdefiniowanych klawiszy)
Złącza: Komunikacja z PC: mini USB
Pendrive: USB (host), umożliwia zapis/ odczyt baz towarowych, liczników sprzedaży, kopii bezpieczeństwa karty EJ
Szuflada: poprzez złącze zasilania
Czytnik kodów kreskowych: tylko w wersji K10+ (z pakietem rozszerzeń) poprzez moduł Bluetooth (A7600000)
Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny - 12V/1A, możliwe zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12V
Akumulator - typu LiIon odłączany od korpusu kasy, stan ładowania sygnalizowany za pomocą diody na pasku stanu kasy
Wymiary: Głębokość/szerokość/wysokość: 190 x 95 x 70 mm
Waga: 0,65 kg
TEST ELEKTROMAGNETYCZNY (EMC)

Urządzenia marki ELZAB spełniają rygorystyczne Dyrektywy oraz Normy Europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i kompatybilności elektromagnetycznej EMC: 93/68/EWG, 92/31/EWG, PN-EN 61000-4-2, PN-EN 61000-4-3, PN-EN 61000-4-4, PN-EN 61000-4-5, PN-EN 61000-4-6, PN-EN 61000-4-1 1, PN-EN55022 (klasa B), PN-EN55024.

Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że certyfikowane urządzenia są odporne na zewnętrzne zakłócenia oraz same nie emitują szkodliwych fal elektromagnetycznych, nie generują pól interferujących z innymi odbiornikami oraz nie zakłócają pracy żadnych innych urządzeń biurowych, sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odbiorników radiowych, telewizyjnych, telefonicznych, itp.

TEST TERMICZNY

Każde, zmontowane na linii produkcyjnej urządzenie marki ELZAB podlega procesowi wygrzewania w specjalnej komorze klimatycznej. Przez 24 godziny jego działanie poddawane jest sprawdzeniu w reżimie testu ciągłego.

Eliminowane są w ten sposób wszelkie mogące wystąpić na początku eksploatacji niedoskonałości czy wady ukryte. Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że urządzenie jest sprawdzone i zaraz po podłączeniu gotowe do wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

TEST JAKOŚCI

Kluczową sprawą dla ELZAB SA jest zapewnienie Użytkownikom 100% niezawodności i wieloletniej, bezawaryjnej pracy urządzeń. Wszystkie elementy i podzespoły zamawiane u certyfikowanych dostawców poddawane są rygorystycznym testom i pomiarom w zakładowym laboratorium kontroli dostaw.

Każdy materiał i element elektroniczny jest sprawdzany na wejściu przez specjalizowane urządzenia kontrolno-pomiarowe, w tym mikroskop elektroniczny. Dzięki temu Użytkownik urządzenia marki ELZAB może być pewny, że zostało ono wykonane z najwyższej jakości podzespołów. Kontrola dostaw, kontrola procesu produkcji, pełna kontrola podzespołów podczas montażu oraz kontrola każdego urządzenia przed wysyłką składają się na wieloetapowy i szczelny proces gwarantujący 100% jakość.